Каталог Днепропетровских сайтов. Туризм Днепропетровска. Турагентства Днепропетровска. Гостиницы Днепропетровска. Санатории Днепропетровска.

Пользовательского поиска

      Города Днепропетровской области
      Районы Днепра (Днепропетровска)

  Каталог Днепропетровска » Наука и образование в Днепре (Днепропетровск) » Факультеты
Факультеты ВУЗов, сайты факультетов институтов


Отображать: Все | Ссылки | Статьи
Сортировать по: Популярности | Дате | Google PR | Yandex CY
1.
Кафедра управління на транспорті (Нацiональний гірничий університет) (482/145) / Оценить / Комментарии 10-05-2013
ОБ’ЄКТ ДІЯЛЬНОСТІ – організація та управління транспортними процесами та логістика транспортних систем. ВИД ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – організація перевезень вантажів та пасажирів, управління транспортними підрозділами. КВАЛІФІКАЦІЯ – інженер з транспорту ПОСАДИ ФАХІВЦІВ: менеджер з організації та управління на транспортних підприємствах, логіст, диспетчер служби перевезень, фрахтівник, стивідор, експерт в органах ліцензування та сертифікації транспортних послуг, фахівець-аналітик маркетингової та інформаційної служб забезпеченння транспортно-технологічних процесів та послуг, службовець транспортного відділу митної служби, а також служб спеціального призначення органів МВС. [+]
http://ut.nmu.org.ua/ [x]
Адрес: 49005, Україна, Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19, корпус 5, каб. 43
Телефон: +38(0562)39-64-98
Ссылок в категории: 1
Новые ссылки
Кафедра управління на транспорті (Нацiональний гірничий університет)
ОБ’ЄКТ ДІЯЛЬНОСТІ – організація та управління транспортними процесами та логістика транспортних систем. ВИД ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – організація перевезень вантажів та пасажирів, управління транспортними підрозділами. КВАЛІФІКАЦІЯ – інженер з транспорту ПОСАДИ ФАХІВЦІВ: менеджер з організації та управління на транспортних підприємствах, логіст, диспетчер служби перевезень, фрахтівник, стивідор, експерт в органах ліцензування та сертифікації транспортних послуг, фахівець-аналітик маркетингової та інформаційної служб забезпеченння транспортно-технологічних процесів та послуг, службовець транспортного відділу митної служби, а також служб спеціального призначення органів МВС.


Статистика
Ссылок в категории: 1
Статей в категории: 0