Каталог Днепропетровских сайтов. Туризм Днепропетровска. Турагентства Днепропетровска. Гостиницы Днепропетровска. Санатории Днепропетровска.


 

Кафедра управління на транспорті (Нацiональний гірничий університет)

: Кафедра управління на транспорті (Нацiональний гірничий університет)
Категории:
Описание:ОБ’ЄКТ ДІЯЛЬНОСТІ – організація та управління транспортними процесами та логістика транспортних систем. ВИД ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – організація перевезень вантажів та пасажирів, управління транспортними підрозділами. КВАЛІФІКАЦІЯ – інженер з транспорту ПОСАДИ ФАХІВЦІВ: менеджер з організації та управління на транспортних підприємствах, логіст, диспетчер служби перевезень, фрахтівник, стивідор, експерт в органах ліцензування та сертифікації транспортних послуг, фахівець-аналітик маркетингової та інформаційної служб забезпеченння транспортно-технологічних процесів та послуг, службовець транспортного відділу митної служби, а також служб спеціального призначення органів МВС.
Полное описание:

ПРОФЕСІЙНІ ФУНКЦІЇ: транспортне планування міст, проведення маркетингових досліджень на ринку транспортних послуг, планування та розробка оптимальних маршрутів вантажних і пасажирських перевезень, принципів експлуатаційного забезпечення і організації процесу транспортування в умовах міжнародних перевезень, розробка і впровадження прогресивних процесів переробки вантажів на крупних складських комплексах і терміналах, вирішення завдань оперативного керування транспортними процесами, розробка сучасних форм і методів управління роботою підрозділів автомобільного транспорту, розробка заходів з економії ресурсів та охорони навколишнього середовища від шкідливого впливу транспорту, проектування шляхів сполучень; контроль за виконанням перевезень.

Районы Днепра (Днепропетровска): Амур-Нижнеднепровский, Бабушкинский, Жовтневий, Индустриальный, Кировский, Красногвардейский, Ленинский, Западная промзона, Самарский, Северная промзона, Южная промзона, Приднепровская промзона
Города Днепропетровской области: Синельниково, Терновка, Першотравенск, Вольногорск, Пятихатки, Верхнеднепровск, Подгородное, Кривой Рог, Днепродзержинск, Никополь, Павлоград, Новомосковск, Желтые Воды, Марганец, Орджоникидзе
Оценка модератора: Нет
Оценка пользователей: Нет
Переходов на сайт:162
Переходов с сайта:675
Адрес:49005, Україна, Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19, корпус 5, каб. 43
Телефон:+38(0562)39-64-98
Комментарии:
Комментариев нет

Добавить свой комментарий:

Имя:

E-Mail адрес:

Комментарий:

Ваша оценка:

Введите число, которое Вы видите на картинке: